Quiz Maker (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Revisions for %title
bo: %title་ཡི་བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Standard
bo: ཚད་ལྡན

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Revert to earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་ལ་ཕྱིར་སློག་བྱེད་པ

en: Delete earlier revision
bo: སྔོན་གྱི་པར་གཞི་སུབ་པ

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
