Quiz Maker (1.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (33 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Tag
ku: تاگ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Question
ku: پرسیار

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Revert to earlier revision
ku: گەڕاندنەوە بۆ پێداچوونەوەیەکی پێشتر

en: Delete earlier revision
ku: سڕینەوەی پێداچوونەوەی پێشتر

en: Structure
ku: پێکهاتە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
