Quiz Maker (1.0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Structure
mg: Tatitra
