Quiz Maker (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (38 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Score
be: Адзнака

en: Revisions
be: Версіі

en: Time limit
be: Абмежаванні часу

en: Authored on
be: Дата:

en: Workflow
be: Плын працы

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Results
be: Вынікі

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Standard
be: Стандарт

en: Finished
be: Завершана

en: Finish
be: Скончана

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: Structure
be: Структура

en: Weight for @title
be: Вага для @title
