Quiz Maker (1.0.0) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Status
ug: ھالەت

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Finished
ug: تاماملاندى

en: Feedback
ug: قايتما

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى
