Quiz Maker (1.0.2) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Revisions for %title
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​សម្រាប់​ %title

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Revert to earlier revision
km: ត្រឡប់​ទៅ​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុន​ៗ

en: Delete earlier revision
km: លុប​ការពិនិត្យ​ឡើង​វិញ​មុនៗ

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
