Quiz Maker (1.0.2) - en to no translation catalogue (65 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Previous
no: Tilbake

en: Next
no: Neste

en: Suffix
no: Suffiks

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Author
no: Forfatter

en: Description
no: Beskrivelse

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Tag
no: Stikkord

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Weight
no: Vekt

en: Label
no: Etikett

en: True
no: Sant

en: False
no: Ikke sant

en: View
no: Vis

en: Updated
no: Oppdatert

en: Created
no: Opprettet

en: Question
no: Spørsmål

en: Answer
no: Svar

en: Score
no: Poeng

en: Revisions
no: Versjoner

en: State
no: Status

en: Time limit
no: Tidsbegrensning

en: Authored on
no: Opprettet

en: Time format
no: Tidsformat

en: Workflow
no: Arbeidsflyt

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Hours
no: Timer

en: Results
no: Resultater

en: Revisions for %title
no: Versjoner for %title

en: Revision
no: Versjon

en: Changed
no: Endret

en: Review
no: Se over

en: Finished
no: Fullført

en: Questions
no: Spørsmål

en: Passed
no: Bestått

en: Feedback
no: Tilbakemelding

en: Finish
no: Avslutt

en: Started
no: Startet

en: Answers
no: Svar

en: Correct
no: Endre

en: Quiz Results
no: Testresultater

en: Quiz
no: Test

en: Quizzes
no: Tester

en: Pass rate
no: Krav for å bestå

en: quiz
no: test

en: Revert to earlier revision
no: Tilbakestill til en tidligere versjon

en: Delete earlier revision
no: Slett tidligere versjon

en: Current revision
no: Nåværende revisjon

en: Structure
no: Struktur

en: Max score
no: Maksimal poengsum

en: Attempts
no: Forsøk

en: Matching question
no: Finn maken

en: Multiple choice question
no: Flervalgsspørsmål

en: Time left
no: Tid igjen

en: Weight for @title
no: Vekt for @title

en: @date by @username
no: @date av @username

en: Revert to earlier revision of a translation
no: Gå tilbake til en tidligere versjon av en oversettelse

en: @langname revisions for %title
no: @langname revisjoner for %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil tilbakestille @language oversettelsen til revisjonen fra %revision-date?

en: Revert content shared among translations
no: Tilbakestill innhold som er delt blant oversettelsene

en: Set as current revision
no: Sett som nåværende revisjon
