Quiz Maker (1.0.5) - en to et translation catalogue (67 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Score
et: Tulemus

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Operation
et: Operatsioon

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Workflow
et: Töövoog

en: Revert
et: Lähtesta

en: Results
et: Tulemused

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Standard
et: Standardne

en: Review
et: Kontroll

en: Finished
et: Valmis

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Finish
et: Valmis

en: Draft
et: Mustand

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Revert to earlier revision
et: Taanda eelnevale redaktsioonile

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Structure
et: Struktuur

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Time left
et: Aega jäänud

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Revert to earlier revision of a translation
et: Ennista varasemale tõlke redaktsioonile

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Set as current revision
et: Märgi aktiivseks redaktsiooniks
