Quiz Maker (1.0.5) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Revert to earlier revision
or: ପୂର୍ବ ସଂସ୍କରଣ କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରନ୍ତୁ
