Quiz Maker (1.0.6) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored on
bs: Napisano

en: Revert
bs: Vratiti

en: Results
bs: Rezultati

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Finished
bs: Završeno

en: Revert to earlier revision
bs: Povrati na raniju reviziju

en: Delete earlier revision
bs: Izbriši ranije revizije
