Quiz Maker (1.0.6) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Score
ca: Puntuació

en: State
ca: Estat

en: Time limit
ca: Límit de temps

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Hours
ca: Hores

en: Results
ca: Resultats

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Standard
ca: Estàndard

en: Finished
ca: Fi

en: Questions
ca: Preguntes

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Finish
ca: Acaba

en: Answers
ca: Respostes

en: Correct
ca: Correcte

en: Pass rate
ca: Proporció per aprovar

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Structure
ca: Estructura

en: Attempts
ca: Intents

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler revertir la traducció de @language a la revisió del %revision-date?
