Quiz Maker (1.0.6) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Score
ka: ქულა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Results
ka: შედეგები

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Structure
ka: სტრუქტურა
