Quiz Maker (1.0.6) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Results
ne: परिणाम

en: Revision
ne: संशोधन

en: Structure
ne: संरचना
