Quiz Maker (all releases) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Revisions
af: Weergawes

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revert
af: Rol terug

en: Results
af: Resultate

en: Revision
af: Weergawe

en: Review
af: Hersiening

en: Structure
af: Struktuur
