Quiz Maker (all releases) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Question
ar: السؤال

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Revert
ar: استرجع

en: Results
ar: النتائج

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Review
ar: المراجعة

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Revert to earlier revision
ar: استعد مراجعة سابقة

en: Delete earlier revision
ar: احذف مراجعة سابقة

en: Structure
ar: الهيكلية
