Quiz Maker (all releases) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Question
ast: Entruga

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Revert
ast: Desfacer

en: Results
ast: Resultaos

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
