Quiz Maker (all releases) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Tag
be: Тэма

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored on
be: Дата:

en: Workflow
be: Плын працы

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Results
be: Вынікі

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revert to earlier revision
be: Зварот да больш ранняй версіі

en: Delete earlier revision
be: Выдаліць ранейшую версію

en: Structure
be: Структура
