Quiz Maker (all releases) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Question
bg: Въпрос

en: Revisions
bg: Редакции

en: State
bg: Статус

en: Authored on
bg: Написано на

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revert
bg: Връщане

en: Results
bg: Резултати

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция

en: Structure
bg: Структура
