Quiz Maker (all releases) - en to cy translation catalogue (48 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Status
cy: Statws

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: On
cy: Ymlaen

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Weight
cy: Pwysau

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Question
cy: Cwestiwn

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Score
cy: Sgôr

en: Revisions
cy: Diwygiadau

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: Results
cy: Canlyniadau

en: Revisions for %title
cy: Diwygiadau i %title

en: Revision
cy: Diwygiad

en: TRUE
cy: GWIR

en: FALSE
cy: ANWIR

en: Finished
cy: Wedi gorffen

en: Questions
cy: Cwestiynau

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>

en: Revert to earlier revision
cy: Dychwelyd at ddiwygiad cynharaf

en: Delete earlier revision
cy: Dileu diwygiad cynharaf

en: Structure
cy: Strwythur
