Quiz Maker (all releases) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Question
eu: Galdera

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Results
eu: Emaitzak

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Questions
eu: Galderak

en: Structure
eu: Egitura
