Quiz Maker (all releases) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Tag
hr: Oznaka

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Question
hr: Pitanje

en: Revisions
hr: Revizije

en: State
hr: Država

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Workflow
hr: Tijek

en: Revert
hr: Vrati

en: Results
hr: Rezultati

en: Revisions for %title
hr: Revizija za %title

en: Revision
hr: Revizija

en: Review
hr: Provjeri

en: Revert to earlier revision
hr: Vraća na raniju reviziju

en: Delete earlier revision
hr: Ukloni raniju reviziju

en: Structure
hr: Struktura
