Quiz Maker (all releases) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
