Quiz Maker (all releases) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Page
sl: Stran

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Revert
sl: Povrni

en: Results
sl: Rezultati

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Standard
sl: Standardni

en: Finished
sl: Končano

en: Structure
sl: Struktura
