Quiz Maker (all releases) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Revisions
sq: Revizione

en: Revert
sq: Rikthe

en: Results
sq: Rezultatet

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Revert to earlier revision
sq: Rikthe tek një revizion më i hershëm

en: Delete earlier revision
sq: Elemino revizionin më të vjetër
