Quiz Maker (1.0.7-alpha2) - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: True
el: Αληθής

en: False
el: Ψευδής

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Score
el: Βαθμολογία

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Session ID
el: ID συνεδρίας

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Time format
el: Μορφή ώρας

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Hours
el: Ώρες

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Standard
el: Βασικό

en: Review
el: Επισκόπηση

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Revert to earlier revision
el: Επαναφορά σε προηγούμενη αναθεώρηση

en: Delete earlier revision
el: Διαγραφή προηγούμενης αναθεώρησης

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Structure
el: Δομή

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Asc
el: Αύξ
