Quiz Maker (1.0.7-alpha2) - en to eu translation catalogue (54 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Status
eu: Egoera

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Question
eu: Galdera

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: State
eu: Egoera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Hours
eu: Orduak

en: Results
eu: Emaitzak

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Completed
eu: Osatuta

en: Standard
eu: Estandar

en: Finished
eu: Amaituta

en: Questions
eu: Galderak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Finish
eu: Amaitu

en: Started
eu: Hasita

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Structure
eu: Egitura

en: Asc
eu: Goraka
