Quiz Maker (1.0.7-alpha2) - en to fi translation catalogue (73 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Tag
fi: Tagi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Off
fi: Pois päältä

en: Score
fi: Tulos

en: Revisions
fi: Versiot

en: State
fi: Tila

en: Time limit
fi: Aikaraja

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Authored on
fi: Luotu

en: Time format
fi: Kellonajan muoto

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Hours
fi: Tunnit

en: Results
fi: Tulokset

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Completed
fi: Valmis

en: Standard
fi: Standardi

en: Review
fi: Tarkistus

en: TRUE
fi: TOSI

en: FALSE
fi: EPÄTOSI

en: Finished
fi: Valmis

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Apply
fi: Käytä

en: Feedback
fi: Palaute

en: Finish
fi: Valmis

en: Started
fi: Aloitettu

en: Draft
fi: Keskeneräinen

en: Quiz Results
fi: Tehtävän tulokset

en: Quiz
fi: Tehtävä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Revert to earlier revision
fi: Palauta käyttöön aikaisempi versio

en: Delete earlier revision
fi: Poista aikaisempi versio

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Structure
fi: Rakenne

en: Max score
fi: Maksimipisteet

en: Take quiz
fi: Vastaa tehtävään

en: Attempts
fi: Yritykset

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
