Quiz Maker (1.0.7-alpha2) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Completed
ga: Déanta

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
