Quiz Maker (1.0.7-alpha2) - en to nn translation catalogue (36 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Answer
nn: Svar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Off
nn: Av

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Finished
nn: Ferdig

en: Apply
nn: Bruk

en: Quiz Results
nn: Testresultat

en: - All -
nn: - Alle -

en: Structure
nn: Struktur
