Quiz Maker (1.0.7) - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Score
af: Punt

en: Revisions
af: Weergawes

en: Operation
af: Operasie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Revert
af: Rol terug

en: Results
af: Resultate

en: Revision
af: Weergawe

en: Review
af: Hersiening

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Structure
af: Struktuur
