Quiz Maker (1.0.71) - en to bg translation catalogue (46 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Revisions
bg: Редакции

en: State
bg: Статус

en: Operation
bg: Действие

en: Authored on
bg: Написано на

en: Time format
bg: Формат на часа

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Revert
bg: Връщане

en: Hours
bg: Часове

en: Results
bg: Резултати

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси

en: Started
bg: Начало

en: Revert to earlier revision
bg: Върни предишна редакция

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция

en: Structure
bg: Структура

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
