Quiz Maker (1.0.71) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
