Quiz Maker (1.0.71) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Weight
is: Vekt

en: Preview
is: Undansýning

en: Default
is: Standard

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Question
is: Spurningur

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Revisions
is: Útgávur

en: Operation
is: Gerð

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Revert
is: Vend aftur

en: Results
is: Úrslit

en: Revisions for %title
is: Útgávur av %title

en: Revision
is: Útgáva

en: Finished
is: Liðugt

en: Revert to earlier revision
is: Vend aftur til eldri útgávu

en: Delete earlier revision
is: Strika eldri útgávu

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
