Quiz Maker (1.0.71) - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: True
my: အမှန်

en: False
my: အမှား

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Results
my: ရလဒ်

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Standard
my: စံ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Questions
my: မေးခွန်းများ

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: Draft
my: မူကြမ်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု
