Quiz Maker (1.0.7) - en to nl translation catalogue (99 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Tag
nl: Label

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Revisions
nl: Revisies

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Operation
nl: Bewerking

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Time format
nl: Tijdformaat

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Hours
nl: Uren

en: Results
nl: Resultaten

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Standard
nl: Standaard

en: Review
nl: Overzicht

en: Finished
nl: Voltooid

en: Questions
nl: Vragen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Passed
nl: Geslaagd

en: List style
nl: Lijstweergave

en: Finish
nl: Voltooien

en: Started
nl: Gestart

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Draft
nl: Concept

en: Quiz Results
nl: Quizresultaten

en: question
nl: vraag

en: questions
nl: vragen

en: Question type
nl: Vraagtype

en: Pass rate
nl: Slagingsdrempel

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Revert to earlier revision
nl: Vorige revisie terugzetten

en: Delete earlier revision
nl: Vorige revisie verwijderen

en: Simple scoring
nl: Eenvoudige beoordeling

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Structure
nl: Structuur

en: Result type
nl: Resultaattype

en: Max score
nl: Maximumscore

en: Take quiz
nl: Quiz afnemen

en: Attempts
nl: Pogingen

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Quiz results
nl: Quizresultaten

en: Evaluated
nl: Beoordeeld

en: Multiple choice question
nl: Meerkeuzevraag

en: Time left
nl: Resterende tijd

en: Similarity
nl: Overeenkomsten

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Allow jumping
nl: Springen toestaan

en: Asc
nl: Oplopend

en: Correct answers
nl: Correcte antwoorden

en: Question types
nl: Vraagtypen

en: Quiz types
nl: Quiztypen

en: Allow skipping
nl: Overslaan toestaan

en: Allow users to go back and revisit questions already answered.
nl: Gebruikers toestaan om terug te gaan en vragen die al zijn beantwoord opnieuw te bekijken.

en: Attempt
nl: Poging

en: Quiz result type
nl: Quiz resultaattype

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: Revert to earlier revision of a translation
nl: Terugzetten naar een eerdere revisie van een vertaling

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: Set as current revision
nl: Als huidige revisie instellen

en: Administer quiz result types
nl: Resultaattypen quiz beheren

en: Add quiz
nl: Quiz toevoegen

en: Add quiz type
nl: Quiztype toevoegen

en: quiz results
nl: quizresultaten

en: Allow users to skip questions in this Quiz.
nl: Gebruikers toestaan om vragen over te slaan in deze quiz.
