Quizers (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: delete
es: eliminar

en: view
es: vista

en: created
es: creado

en: edit
es: editar

en: Results
es: Resultados

en: duration
es: duración

en: Start quiz
es: Empezar cuestionario
