Quizers (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: view
fr: voir

en: created
fr: créé

en: edit
fr: modifier

en: Results
fr: Résultats

en: duration
fr: durée

en: Start quiz
fr: Démarrer le quiz

en: Quiz type
fr: Type de quiz
