Quizers (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: view
gu: જુઓ

en: created
gu: રચાયું

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Results
gu: પરિણામો
