Quizers (1.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: created
lt: sukurta

en: edit
lt: redaguoti

en: Results
lt: Rezultatai

en: Enter your name
lt: Įveskite vardą
