Quizers (1.0.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: view
nl: weergeven

en: created
nl: aangemaakt

en: edit
nl: bewerken

en: Results
nl: Resultaten

en: duration
nl: duur

en: Start quiz
nl: Quiz starten
