Quizers (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: view
te: వీక్షించు

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: edit
te: మార్చు

en: Results
te: ఫలితాలు
