Quizers (1.0.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: delete
uk: видалити

en: view
uk: переглянути

en: created
uk: створений

en: edit
uk: редагувати

en: Results
uk: Результати

en: duration
uk: тривалість

en: Add one more
uk: Додати ще
