Quizers (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: delete
hu: törlés

en: view
hu: megtekintés

en: created
hu: létrehozva

en: edit
hu: szerkesztés

en: Results
hu: Eredmények

en: duration
hu: időtartam

en: Start quiz
hu: Kvíz elindítása
