Quizers (1.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: view
ne: दृश्य

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Results
ne: परिणाम

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
