Quote (3.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Comments
sk: Komentáre

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Other settings
sk: Ostatné nastavenia

en: Quote settings
sk: Nastavenia sadzieb
