Quote (3.0.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Comments
da: Kommentarer

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Quote
da: Tilbud

en: Settings
da: Indstillinger

en: Other settings
da: Andre indstillinger
