Quote (3.0.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Comments
el: Σχόλια

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: Quote
el: Παράθεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Allows users to quote posts or comments.
el: Επιτρέπει στους χρήστες να παραθέτουν μηνύματα και σχόλια.
