Quote (4.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Settings
hu: Beállítások

en: Other settings
hu: Egyéb beállítások
