Quote (8.x-2.0-beta3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Quote
lt: Kaina

en: Other settings
lt: Kiti nustatymai

en: Quote settings
lt: Kainos nuostatos
