Quote (8.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Quote
cs: Citace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Quote settings
cs: Nastavení sazeb

en: Allows users to quote posts or comments.
cs: Povolit uživatelům citovat příspěvky či komentáře.
